NB! Üritusel osalemiseks ei ole tarvis olla lasteaia vilistlane ega Voore küla elanik- ootame teid (ja teie sõpru, sugulasi) kõiki osalema !
Armas Voore küla elanik, endine töötaja, vilistlane, lapsevanem ja külaline!
Ootame teid kõiki sooja vastuvõtu ja rõõmuga meie üritusele, mis toimub 20. aprillil 2024. Selle päeva jooksul saate tutvuda meie koolimajaga, võtta osa erinevatest tegevustest, kogeda toredat laadamelu ja lisaks eelnevale pakume ka meelelahutust. Sealhulgas kontserti ja muusikalisi esitlusi. Sööme lasteaia juubeli puhul koos torti ka! 🙂
See on suurepärane võimalus kohtuda vanade tuttavatega, taaskohtuda kooliaegsete sõpradega ja veeta mõnus päev koos pere ning sõpradega.
Meie eesmärk on kogu ürituse tulu eest täiendada lasteaia ja kogukonna välihoovi. Eriti soovime luua lastele ronimisvõimalusi. Selleks oleme teile ettevalmistanud õnneloosi, mis toimub kohapeal ja oksjoni, mida viime läbi veebis. Lisame sellekohase info peagi.
Kui soovite panustada meie heategevusse või teil on soov müüa oma käsitööd või tooteid laadal, siis võtke palun meiega ühendust. Oleme avatud koostööle ja teie ideed on alati teretulnud.
Ürituse orienteeruv ajakava, milles korraldajatel on õigus teha muudatusi
11:00 avamine
11:30 erinevad etteasted, meelelahutusprogramm
13:00 sünnipäevatort
13:45 meelelahtusprogramm, sõnavõtud
16:00 päeva lõpetamine
Lisainfo Facebookis: https://www.facebook.com/events/798889728946023
Üritused Voore piirkonnas
Volbrimöll
30.04.2024